Piknik Rodzinny „Podróż z Rodziną” w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Ropczycach

29 maja 2026 roku, godz. 14:42

28 maja w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Ropczycach odbył się Piknik Rodzinny pod nazwą „Podróż z Rodziną”. Wydarzenie zgromadziło uczniów, rodziców, opiekunów oraz społeczność ośrodka.

W programie znalazły się występy artystyczne przygotowane przez podopiecznych SOSW. Dzieci zaprezentowały m.in. pokaz kapeluszy oraz niezwykłą „podróż” po różnych krajach i kulturach świata. Uczestnicy mogli zobaczyć barwne stroje, tańce oraz występy wokalne. Piknik był okazją do wspólnej integracji i spędzenia czasu.

W wydarzeniu uczestniczył także Wicestarosta Jacek Róg, który podziękował organizatorom, nauczycielom, pracownikom ośrodka oraz wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie pikniku.