Przedświąteczne wizyty w Starostwie Powiatowym w Ropczycach

22 grudnia 2025 roku, godz. 14:45

Zbliżające się Święta Bożego Narodzenia to okres, w którym codzienny pośpiech ustępuje miejsca refleksji, wzajemnej życzliwości i ciepłym spotkaniom. W tym wyjątkowym czasie Starostwo Powiatowe w Ropczycach stało się miejscem pełnym serdecznych wizyt i świątecznej atmosfery.
W dniach poprzedzających Boże Narodzenie urząd odwiedzili liczni goście – przedstawiciele instytucji, firm, organizacji oraz delegacje szkół. Każda z wizyt była okazją do wymiany życzeń i krótkiej rozmowy.
Samorząd Powiatu Ropczycko-Sędziszowskiego z wdzięcznością przyjął wszystkie delegacje, doceniając pamięć i zaangażowanie osób, które zechciały odwiedzić urząd w tym okresie.