XVII Sesja Rady Powiatu Ropczycko-Sędziszowskiego
W środę, 26 listopada 2025 roku, odbyła się XVII Sesja Rady Powiatu Ropczycko-Sędziszowskiego. Radni spotkali się w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Ropczycach, aby omówić najważniejsze sprawy związane z funkcjonowaniem powiatu. W trakcie obrad poruszano tematy dotyczące infrastruktury drogowej, finansów, współpracy z gminami oraz organizacjami pozarządowymi, a także kwestie związane z ochroną zdrowia i edukacją. Sesja była okazją do podjęcia szeregu uchwał, które będą miały wpływ na życie mieszkańców w nadchodzącym roku. Radni zapoznali się również ze sprawozdaniami dotyczącymi realizacji zadań oświatowych, kontroli przeprowadzonych w jednostkach organizacyjnych oraz prac Zarządu Powiatu. Na zakończenie obrad radni zgłosili swoje wnioski, po czym Przewodniczący Rady Powiatu zamknął posiedzenie.