Zawody sportowe w ramach „Licealiady” – półfinał wojewódzki w siatkówce chłopców

12.03.2026
Sport

11 marca br. w hali sportowej przy Zespole Szkół w Ropczycach rozegrano półfinał wojewódzki Licealiady w piłce siatkowej chłopców.

Do rywalizacji o finał wojewódzki drużyny Zespołu Szkół w Ropczycach, a także Zespołu Szkół nr 2 w Tarnobrzegu przystąpiły z zaliczonymi meczami z ćwierćfinału tych rozgrywek gdzie kolejno ZS w Ropczycach pokonał I LO w Dębicy, a ZS nr 2 w Tarnobrzegu ograł drużynę ZS nr 2 w Stalowej Woli.

Dzisiejsze wyniki:
ZS Ropczyce 2:0 ZS Nr 2 Stalowa Wola
I LO Dębica 0:2 ZS Nr 2 Tarnobrzeg

ZS nr 2 Stalowa Wola 0:2 I LO Dębica
ZS nr 2 Tarnobrzeg 0:2 ZS Ropczyce

Klasyfikacja końcowa:
1. Zespól Szkół w Ropczycach
2. Zespół Szkół nr 2 w Tarnobrzegu
3. I Liceum Ogólnokształcące w Dębicy
4. Zespół Szkół nr 2 w Stalowej Woli

Do finału wojewódzkiego awansowali bezpośrednio siatkarze z Ropczyc natomiast do baraży siatkarze z Tarnobrzega.

W czasie wydarzenia Samorząd Powiatu Ropczycko-Sędziszowskiego reprezentował Wicestarosta Powiatu Jacek Róg.

Gratulujemy tego wielkiego sukcesu zwycięskiej drużynie z Zespołu Szkół im. ks. dra Jana Zwierza w Ropczycach i życzymy powodzenia w wielkim finale województwa !

Najnowsze aktualności

SportPatronat Honorowy Starosty Powiatu Ropczycko-Sędziszowskiego

III Bieg Ojców „Pobiegaj ze mną, Tato”.

24 czerwca 2026