Rekrutacja

                                                                              

Drodzy uczniowie klas ósmych szkół podstawowych!

Przed Wami ważny okres podejmowania kluczowych decyzji związanych z wyborem dalszej ścieżki kształcenia. Otwiera się przed Wami wiele szans, możliwości, ale to od Was zależy, czy z nich skorzystacie i właściwie wykorzystacie swój potencjał.
Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą edukacyjną szkół ponadpodstawowych prowadzonych przez Powiat Ropczycko-Sędziszowski na rok szkolny 2024/2025. Mamy nadzieję, że ułatwimy Wam wybranie interesującego Was kierunku kształcenia oraz zawodu, będącego realizacją indywidualnych pasji, uzdolnień, a jednocześnie trafną inwestycją w przyszłość.

Szeroki wachlarz zawodów na poziomie technikum i branżowej szkoły I stopnia oraz oferta liceów ogólnokształcących powinna w pełni zaspokoić Wasze potrzeby w zakresie edukacji na poziomie ponadpodstawowym.
Po raz kolejny prowadzimy na terenie powiatu ropczycko-sędziszowskiego elektroniczny nabór do szkół ponadpodstawowych. Dzięki temu macie stały dostęp do aktualnej oferty szkół oraz informację o wynikach naboru.

Życzymy Wam pomyślnej rekrutacji oraz trafnego wyboru dalszej drogi kształcenia. Będzie nam bardzo miło powitać Was w progach szkół ponadpodstawowych prowadzonych przez Powiat Ropczycko-Sędziszowski.


Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Ropczycach:  https://loropczyce.info/
Liceum Ogólnokształcące im. ks. Piotra Skargi w Sędziszowie Małopolskim.: https://www.losedziszow.edu.pl/
Zespół Szkół im. ks. Jana Zwierza w Ropczycach: http://www.zsropczyce.edu.pl/
Zespół Szkół Agro-Technicznych im. Wincentego Witosa w Ropczycach: http://www.zsat-ropczyce.pl/
Zespół Szkół Technicznych im. Karola Olszewskiego w Sędziszowie Małopolskim.: https://zstsedziszow.edu.pl/
Jednocześnie informujemy, że nabór do Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Ropczycach odbywa się w trybie ciągłym. Zachęcamy do odwiedzenia strony szkoły: https://soswropczyce.com.pl/