Już za nami Integracyjny Piknik Rodzinny pn. "BĄDŹMY RAZEM"

20 czerwca 2023 roku, godz. 15:20

18 czerwca 2023 roku w niedzielne popołudnie przy Kompleksie Boisk Sportowych na terenie zielonym odbył się Integracyjny Piknik Rodzinny pn. „BĄDŹMY RAZEM”. Piknik rozpoczął się o godzinie 16.00. W programie pikniku znalazło się wiele darmowych atrakcji tj. dmuchańce, fotobudka, stoisko z watą cukrową, popcornem, grill i wiele innych. Wszyscy przybyli, mogli odwiedzić i zasięgnąć informacji przy stoiskach informacyjno-promocyjnych, m. in. stoisku militarnym, Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie, Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej, Zespołu Opieki Zdrowotnej. Starosta Powiatu Ropczycko-Sędziszowskiego Pan Witold Darłak przywitał zgromadzonych gości, mieszkańców oraz dzieci. Podziękował wszystkim za przybycie i życzył udanej zabawy.

Piknik stał się okazją do promocji „Projektu innowacyjno-wdrożeniowego w zakresie oceny funkcjonalnej” oraz realizowanych w jego ramach działań. Na specjalnie przygotowanym stoisku koordynator wsparcia międzysektorowego - Sylwia Borowska wraz z pracownikami Wydziału Edukacji, Kultury i Spraw Społecznych w Starostwie Powiatowym w Ropczycach informowali uczestników o Lokalnej Sieci Wsparcia Międzysektorowego na rzecz dzieci, uczniów i rodzin w powiecie ropczycko-sędziszowskim, rozpowszechniali ulotki i gadżety związane z projektem oraz zachęcali uczestników pikniku do odwiedzenia strony internetowej powiatu, na której tworzona jest specjalna zakładka Wsparcie dzieci i rodzin.

Sponsorzy wydarzenia tj. Fundacja „Żyj Bezpieczniej”, Radna Powiatu Ropczycko-Sędziszowskiego Pani Anna Sroka, Radny Powiatu Ropczycko-Sędziszowskiego Pan Stanisław Wrona, Fundacja Śnieżki.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tego wydarzenia.